Akce ve městě všechny akce

Ardesia restaurant (Hotel Bartoš)

Dnes: 11:30 – 22:00
  • Pondělí: 11:30 – 22:00
  • Úterý: 11:30 – 22:00
  • Středa: 11:30 – 22:00
  • Čtvrtek: 11:30 – 22:00
  • Pátek: 11:30 – 22:00
  • Sobota: 11:30 – 22:00
  • Neděle: Zavřeno
  • Ardesia restaurant (Hotel Bartoš)
  • Druh úvazku: HPP nebo DPP Nástup: IHNED
    Kontaktní osoba: Leo Strnadel telefon
    Popis pozice:
    • Příběhy, zákazníci, ale i zaměstnanci, kteří dělají čest jménu restaurace a starají se o její hosty, vytvářejí DUŠI restaurace! Jestli to cítíš stejně, tak právě hledáme TEBE!
    • KDO JSME: https://bit.ly/2Sgm88m
    • Pokud máš lásku k dobrému jídlu, vztah k rodinné atmosféře, smysl pro humor, chuť se vzdělávat a zachováš si chladnou hlavu s úsměvem na tváři i při náročném pracovním dni, budeme si rozumět. Nabízíme nové příležitosti a výzvy. Chceme vyletět ještě výš, tak pokud se nebojíš výšek, jsi vítán/a!
    • Pro rodinný hotel v Beskydech hledáme kuchaře nebo kuchařku!
    • Budeme se těšit!
    • Tým ARDESIA RESTAURANT
    Nabízíme:
    • - práci na HPP
    • - motivující platové ohodnocení podle výsledků tvoji práce a tvých zkušeností
    • - příjemné pracovní prostředí v podhorské oblasti
    • - personální slevy a další benefity
    • - vzdělávání (stáže, kurzy)
    • - Hrubá mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc
    Požadujeme:
    • - vyučení v oboru a praxi, ale pokud máš talent i bez vyučení, jsi náš!
    • - znalost kuchařských postupů a standardů
    • - zodpovědnost a pozitivní přístup k práci
    • - ochotu pracovat na směny, o víkendech i svátcích
    • - ochotu k dalšímu vzdělávání
    • - týmový hráč
    • - smysl pro pořádek a čistotu
    • - cizí jazyk je výhodou (angličtina)