Nejbližší restaurace

Vzdálenost od Bistrotéka LZ

Bistrotéka LZ

Dnes: 8:00 – 20:00
  • Pondělí: 8:000 – 20:00
  • Úterý: 8:00 – 20:00
  • Středa: 8:00 – 20:00
  • Čtvrtek: 8:00 – 20:00
  • Pátek: 8:00 – 22:00
  • Sobota: 9:00 – 22:00
  • Neděle: 8:00 – 20:00
  • Bistrotéka LZ
  • přidáno: 21.08.2024
    Druh úvazku: Plný úvazek Nástup: Ihned
    Kontaktní osoba: Lucie Zlámalíková telefon
    Popis pozice:
    • Naše rodinná firma hledá nového člena do týmu na pozici Výrobce lahůdek. Vaším úkolem bude příprava široké škály lahůdek, jak slaných, tak sladkých. Pracovat budete s různými surovinami a vytvářet obložené chlebíčky, croissanty, bulky, ale i sladké pochoutky, jako jsou dezerty a zákusky. Součástí náplně práce bude také příprava surovin, dodržování hygienických standardů, správné skladování potravin a udržování čistoty na pracovišti. Budete mít možnost se kreativně podílet na nových receptech a zdokonalovat své dovednosti v oboru.
    Nabízíme:
    • Nabízíme:
    • Stabilní plat
    • Pravidelný datum výplaty
    • Příjemné pracovní prostředí v rodinném kolektivu
    • Možnost profesního růstu a rozvoje vašich dovedností
    Požadujeme:
    • Požadujeme:
    • Praxe v oboru není prioritou, rádi vás zaučíme
    • Spolehlivost a pravidelnost
    • Platný potravinářský průkaz