Akce ve městě všechny akce

Dnes: Zavřeno
  • Pondělí: 8:00 – 15:00
  • Úterý: 8:00 – 15:00
  • Středa: 8:00 – 15:00
  • Čtvrtek: 8:00 – 15:00
  • Pátek: 8:00 – 15:00
  • Sobota: Zavřeno
  • Neděle: Zavřeno
  • Obederia
  • Obederia
  • Obederia
  • Obederia
  • Druh úvazku: HPP Nástup: dohodou
    Kontaktní osoba: Obederia HR telefon
    Popis pozice:
    • Do Obederie - moderní restaurace kantýnového typu na Praze 4 hledáme vedoucí/ho provozu. Obederia se nachází v moderní budově Main Point Pankrác, je to kantýna pro veřejnost a nabízí snídaně, hotová jídla a live cooking jídla.
    Nabízíme:
    • • Nástupní plat 38 000 – 41 000 gross
    • • Pracovní smlouvu na HPP na dobu neurčitou
    • • Transparentní odpovídající ohodnocení, mzda vždy k 15. dni v měsíci
    • • Multisport karta
    • • Školení a zaučení, stálá podpora nadřízeného
    • • Obědy zdarma
    • • Pracovní doba pouze: pondělí – pátek
    • • 8,5 hodinový pracovní den
    • • Příjemný malý kolektiv a moderní pracovní prostředí s výbornou dopravní dostupnosti (metro Pankrác)
    • • Stanete se součástí týmu úspěšné gastronomické skupiny
    • ViaCulinaria s.r.o , která je je českou pobočkou úspěšné slovenské gastronomické skupiny Bencik Culinary Group, která vstoupila na český trh otevřením světoznámého konceptu Vapiano.
    • • Nástup ihned
    Požadujeme:
    • • Zkušenosti z pozice řízení provozu gastronomického subjektu a vedení menšího týmu
    • • Proaktivní přístup, orientace na výsledek
    • • Chuť hledat nové příležitosti a rozvíjet business
    • • Komunikativní znalost češtiny nebo slovenštiny
    • • Trestná bezúhonnost
    Náplň práce:
    • • Vedení týmu zaměstnanců
    • • Sestavování nabídky jídel ve spolupráci s hlavním kuchařem
    • • Příprava rozvojových projektů – catering, služby pro nájemce
    • • Objednávání a nákup surovin, kontrola stavu zásob, inventury
    • • Příprava reportů