Vysoké nad Jizerou

  • přidáno: 26.04.2024
    Místo výkonu: Turnov Druh úvazku: HPP Nástup: Ihned / dle dohody
    Kontaktní osoba: Pivovarská restaurace Svijany telefon
    Popis pozice:
    • Pivovarská restaurace ve Svijanech příjme do svého týmu novou posilu!
    Nabízíme:
    • práci na HPP (smlouvu na dobu neurčitou)
    • čisté a technologicky dobře vybavené pracoviště
    • osobní, individuální a férový přístup, zajímavé finanční ohodnocení
    • pružnou pracovní dobu
    Požadujeme:
    • pracovitost a spolehlivost
    • férový přístup k zaměstnavateli i kolegům
    • chuť učit se novým věcem
    Náplň práce:
    • pokud se nebojíš kulinářských trendů, kreativity ve vaření tak i přípravy české „klasiky“
    • máš aktivní přístup k zadaným úkolům, zájem o práci, jsi odpovědný/á a svědomitý/tá
    • máš ochotu a chuť se učit novým věcem a podělit se o své zkušenosti
    • dodržování technologií, jednotný servis a hospodárnost na pracovišti Ti nejsou cizí
    • příprava rautů je pro Tebe výzvou